top of page

Касетна стеля з прихованою підвісною системою Clip in

Виробництво Туреччина!

Металеві плити (касети) з алюмінію або оцинкованої сталі використовуються як наповнення для підвісної стелі, причому в даній підвісній системі касети вставляються в головний направляючий профіль OMEGA довжиною 3 метри, та таким чином профільна система повністю прихована.

Переваги підвісної касетної стелі з прихованою підвісною системою - касетні панелі на прихованій підвісній системі забезпечують ідеальне просторове рішення інтер'єрів, простоту монтажу і легкий доступ в запотолочний простір. Такі види стель в основному використовуються в медичних закладах, в приміщеннях де підвищена вологість, або в місцях, де є вимоги щодо використання певних типів стель.

За рахунок герметичності можуть застосовуватись у чистих приміщеннях. Рекомендується застосування також на кухнях та місцях приготування їжі, у лабораторіях, приміщеннях для комп'ютерного збирання.

Матеріал: 0,5 – 0,7 мм алюміній або оцинкована сталь 0,4 – 0,7 мм в залежності від розмірів касет. Товщина залежить від типорозміру кассети та підбирається індивідуально. Касети можуть бути гладкі чи перфоровані. Перфоровані кассети мають флісову підкладку.

Розмір панелі: 300*300мм, 600*600мм, 1200*600 мм. 

Покриття: порошкове фарбування на основі поліестера.

Тип кріплення: прихована підвісна система Clip In.

Колір стандарт: білий. Можна замовити любий колір згідно палітри RAL.

Елементи конструкції касетних підвісних стель з прихованою підвісною системою:

1. Панель металевої касети.

2. Направляючий профіль OMEGA.

3 Куточок Side U 3 метри.

4. Підвіс анкерний.

5. З'єднувач профілю  OMEGA.

6. OMEGA кліпси.

7. Боковий зажим.


3 перегляди

Comments


bottom of page